sukienka koronkowa dziecięca

Sukienki zostały wykonane z trzech warstw. Wierzch stanowi koronka na bawełnianej satynie a podszewką jest cienka tkanina bawełniana. Zapinana na zamek błyskawiczny kryty. Pasek sukienki ma przymocowaną kokardę podtrzymują go szlufki umieszczone w pasie sukienki . Sukienka jest produktem zdrowotnym. Całość podszewki to 100-procentowa bawełna dzi...

Sukienki zostały wykonane z trzech warstw. Wierzch stanowi koronka na bawełnianej satynie a podszewką jest cienka tkanina bawełniana. Zapinana na zamek błyskawiczny kryty. Pasek sukienki ma przymocowaną kokardę podtrzymują go szlufki umieszczone w pasie sukienki . Sukienka jest produktem zdrowotnym. Całość podszewki to 100-procentowa bawełna dziecięca płaska, przyjemna w dotyku, miękka, przyjazna dla skóry i bezpieczna dla dziecka; można ją prać w temp. 40-60°C.

Wszystkie nasze wyroby posiadają atest PZH HŻ oraz Certyfikat ÖKO-TEX STANDARD 100 dla produkowanych z 100% bawełny wyrobów dla dzieci. Dbamy o wrażliwą skórę maluchów, dla nas ich bezpieczeństwo to PRIORYTET!.

Więcej

sukienka koronkowa dziecięca Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji